• Warsztaty ceramiczne

• Lekcja muzealna

Uczniowie klasy 5b uczestniczyli w warsztatach ceramicznych na Zamku w Kwidzynie.

Poznali tradycyjne metody wytwarzania naczyń  oraz mieli możliwość własnoręcznie wykonać ceramikę ręcznie lepioną.

Wychowawca klasy Joanna Płoszaj-Caban

• "Lodowe zabawy"

• 7 lutego 2023r. uczniowie klas VIa i VIIa spędzili na lodowisku w Malborku. Wśród jeżdżących byli tacy, którzy stawiali pierwsze kroki na lodzie i tacy, którzy kręcili piruety. Zarówno jednym jak i drugim humory dopisywały. Nie obyło się bez upadków, straty równowagi czy "rozjeżdżających się" w różnych kierunkach nóg.Niektórym uczniom w jeździe towarzyszyły  pingwinki w niebieskich lub czarnych smokingach. Mimo że się z nimi nie rozstawali, zapewne nabrali pewności siebie i nabyli nowe umiejętności.

Po godzinnym jeżdżeniu na lodzie wszyscy udali się na małe co nieco. Apetyt dopisywał, były lody, frytki lub zestawy obiadowe.

Na koniec naszej wyprawy urządziliśmy spacer wokół zamku, potem udaliśmy się na dworzec PKP. Do domu dotarliśmy pociągiem.

Dzień spędzony na lodowisku możemy zaliczyć do udanych.

Katarzyna Klimkiewicz wychowawcz kl. VIa

Anna Jarema wychowawca kl. VIIa

• Warsztaty ceramiczne

• 21.02.2023
          • Lekcja muzealna

Wychowawca klasy Joanna Płoszaj-Caban

• "Lodowe zabawy"

• 19.02.2023

Dzień spędzony na lodowisku możemy zaliczyć do udanych.

Katarzyna Klimkiewicz wychowawcz kl. VIa

Anna Jarema wychowawca kl. VIIa