• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się o godz. 8:30. Dowóz uczniów tak jak w roku ubiegłym. Odwóz uczniów o godz. 10:00 spod szkoły we wszystkich kierunkach.

• Wyprawka dla uczniów klas "0"

• Wyprawka dla klasy zerowej SP w Ryjewie na rok szkolny 2022/2023.
            1. Pakiet podręczników dla klasy zerowej “Ciekawa zabawa” zostanie
            zamówiony we wrześniu. Cena to około 150 zł, płatne u wychowawcy najlepiej

w pierwszym tygodniu września.
            2. Plecak – nie za duży, taki, żeby pomieścił drugie śniadanie, picie i teczkę formatu A4.
            3. Kapcie na zmianę, najlepiej wciągane, wygodne i koniecznie z białą podeszwą.
            4. Strój na zmianę - koszulka, spodnie w razie niespodziewanych sytuacji.
            5. Przybory szkolne:
            - ołówek miękki HB (2-3 szt.),
            - kredki (sprawdzone są kredki Bambino Jumbo, ale to Państwo decydują o zakupie),

- temperówka na cieńsze i grubsze kredki,

- klej w sztyfcie (2 szt.),
            - nożyczki dla dziecka, zaokrąglone,
            - blok rysunkowy biały (1 szt.), blok z kolorowymi kartkami miękki (1 szt.), techniczny kolorowy A4 (1 szt.), kolorowy, miękki A3 (1 szt.),
            - wycinanki (1 szt.),
            - farby plakatowe 8-10 kolorów, kubeczek do wody,
            - plastelina (2 szt.),
            - zeszyt do korespondencji (16 kartek),
            - ryza białego papieru,
            - 1 opakowanie papieru ręcznikowego, 2 pudełka chusteczek higienicznych wyciąganych.
            Prosimy, aby przybory były podpisane.
            Wychowawcy klas zerowych :)

• Wykaz podręczników do religii obowiązujących w roku szk. 2022/2023

• Kl. I

„Poznaję Boży świat”, Wydawnictwo „Jedność” Kielce

Kl. II

„Odkrywam królestwo Boże” - Teczka pomocy z płytą CD. Część I i część II,  Wydawnictwo

„Jedność” Kielce

Kl. III

Podręcznik i ćwiczenia (zeszyt ucznia) pt.: „Przyjmujemy Pana Jezusa” (wyd. WAM) oraz zeszyt w kratkę.

Kl. IV

„Jestem chrześcijaninem” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy  ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

KL. V

„Bóg szuka człowieka podręcznik z ćwiczeniami część 1 i część 2, wydawnictwo Św. Wojciech,  kupujemy zeszyt w kratkę.

KL. VI

„Jezus nas zbawia” B. Zawiślak, M. Wojtasik, wydawnictwo Św. Wojciech, podręcznik z ćwiczeniami część 1 i część 2, wydawnictwo Św. Wojciech,  kupujemy zeszyt w kratkę.

KL. VII

„Spotkanie ze słowem” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

KL. VIII

„ Aby nie ustać w drodze” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

• 31.08.2022

• Wyprawka dla uczniów klas "0"

• 17.08.2022
          • Wyprawka dla klasy zerowej SP w Ryjewie na rok szkolny 2022/2023.
            1. Pakiet podręczników dla klasy zerowej “Ciekawa zabawa” zostanie
            zamówiony we wrześniu. Cena to około 150 zł, płatne u wychowawcy najlepiej

w pierwszym tygodniu września.
            3. Kapcie na zmianę, najlepiej wciągane, wygodne i koniecznie z białą podeszwą.
            4. Strój na zmianę - koszulka, spodnie w razie niespodziewanych sytuacji.
            5. Przybory szkolne:
            - ołówek miękki HB (2-3 szt.),

- temperówka na cieńsze i grubsze kredki,

- klej w sztyfcie (2 szt.),
            - nożyczki dla dziecka, zaokrąglone,
            - wycinanki (1 szt.),
            - farby plakatowe 8-10 kolorów, kubeczek do wody,
            - plastelina (2 szt.),
            - zeszyt do korespondencji (16 kartek),
            - ryza białego papieru,
            Prosimy, aby przybory były podpisane.
            Wychowawcy klas zerowych :)

• Wykaz podręczników do religii obowiązujących w roku szk. 2022/2023

• 08.08.2022