• Korekta podręcznika do religii w kl. V

Wykaz podręczników do nauczania religii na rok szkolny 2021/2022

Kl. I

Ćwiczenia (zeszyt ucznia) pt.: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” (wyd. WAM) oraz zeszyt w kratkę.

Kl. II

Podręcznik  i ćwiczenia (zeszyt ćwiczeń) pt.: „Kochamy Pana Jezusa” (wyd. WAM) oraz zeszyt w kratkę.

Kl. III

Podręcznik i ćwiczenia (zeszyt ucznia) pt.: „Przyjmujemy Pana Jezusa” (wyd. WAM) oraz zeszyt w kratkę.

Kl. IV

„Jestem chrześcijaninem” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy  ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

KL. V

„Bóg szuka człowieka” cz. 1  i 2 z ćwiczeniami. red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, kupujemy zeszyt w kratkę.

KL. VI

„Wierzę w Kościół” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

KL. VII

„Spotkanie ze słowem” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

KL. VIII

„ Aby nie ustać w drodze” red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo Św. Wojciech, nie kupujemy ćwiczeń tylko zeszyt w kratkę.

• Nowy rok szkolny 2021/2022

• Wracamy ...

Apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego o godz. 8:30 na boisku tartanowym. W przypadku niepogody - w sali sportowej.

Dowozy tak jak w latach poprzednich. Odwozy 1 września ok. godz. 9:45- 10:00

• Korekta podręcznika do religii w kl. V