• Szanowni Państwo,

od poniedziałku 4 maja br. do szkoły wracają wszyscy uczniowie klas I - III.Od 17 do 28 maja br. uczniowie klas IV - VIII będą się uczyć systemem hybrydowym tzn. część zajęć stacjonarnie, a część zdalnie - szczegóły podamy w terminie późniejszym.Od 31 maja br. wszyscy uczniowie będą się uczyć już normalnie, tzn. stacjonarnie. Wygląda na to, że wreszcie wracamy do normalnej nauki.

• Powrót do szkoły klas I-III

• W związku ze zniesieniem niektórych obostrzeń informuję, że od 26.04.2021r. (poniedziałek) do szkoły wracają uczniowie klas I-III. Nauka odbywać się będzie w systemie hybrydowym. W dniach 26 - 28.04.2021r. lekcje w szkole będą mieli uczniowie klas: 1b, 2a, 2b i 2c. Pozostałe klasy (1a,3a,3b) w tych dniach będą mieć w dalszym ciągu lekcje zdalnie. Przypominam, że dni 29 i 30.04.2021r. są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych. W tygodniu od 4.05.2021r. do dnia 7.05.2021r. lekcje w szkole będą mieć  uczniowie klas: 1a, 3a, 3b. Dalszy system nauki w szkole zależeć będzie od podjętych decyzji rządowych.

Andrzej Zwolak - dyr. szkoły

• Dni wolne od nauki

• Zgodnie z kalendarzem roku uszkolnego,  w dniach 29 i 30 kwietnia 2021r. (czwartek i piątek) nie będzie zajęć dydaktycznych (lekcji). Czynna będzie świetlica szkolna. Przy wykupywaniu obiadów dla uczniów proszę wziąć pod uwagę te dwa dni wolne. Kuchnia szkolna  będzie czynna, dlatego też obiady "na wynos" będą wydawane.

• 28.04.2021
          • Szanowni Państwo,

• Powrót do szkoły klas I-III

• 22.04.2021

Andrzej Zwolak - dyr. szkoły

• Dni wolne od nauki

• 19.04.2021

• Konkurs „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

• 15.04.2021
          • Konkurs jest związany z odbywającym się właśnie Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Aby wziąć udział konkursie należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”. Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Do konkursu uczeń może przystąpić indywidualnie, można też stworzyć zespół (maksymalnie 4-osobowy). Plik należy przesłać do 11 maja na adres gdansk.stat@gmail.com. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Więcej informacji o spisie można znaleźć tu: https://spis.gov.pl (pytania, aplikację demo, informacje o celu i wiele innych). Formularz można też poznać podczas spisywania się przez Internet (najwygodniejsza forma udziału w spisie), w przypadku osób małoletnich – przez rodziców bądź opiekunów prawnych.

Regulamin konkursu „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?” 0.02 MB

Załacznik nr 1 do regulaminu konkursu „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?” 0.01 MB